Proč k nám?

  • Work-life balance

    Flexibilní pracovní doba, samostatnost a dostatek volného času.

  • Smysluplná práce

    Určujeme další budoucnost silnic a dálnic.

  • Zajímavé projekty

    Od silnic, přes interaktivní cedule, až po pachové koridory.

Jaké benefity nabízíme?

Pružná pracovní doba

25 dní dvolené

Kurz angličtiny

Stravenkový paušál

5 dní indispozičního volna

eBenefity

S kým se tu potkáte?

Jsme organizace, ve které se respektované špičky v oboru
potkávají s progresivním mládím

Ing. Zdeněk Zálešák

VEDOUCÍ ODBORU ÚSEKU KONTROLY KVALITY STAVEB - MOSTAŘ

Úsek kontroly kvality staveb se zabývá kontrolou kvality z hlediska technických a kvalitativních parametrů. Každou dopravní stavbu pečlivě sledujeme a kontrolujeme tak, aby bylo vše po technické stránce kvalitativně v pořádku. Tak jak je dopravní stavba naprojektována, musí být i realizována.

Ing. Miroslav Codl

INVESTIČNÍ REFERENT - MOSTAŘ

Jsem mostařem úseku výstavby ŘSD a hlavní náplní mé práce je koordinace mostních objektů v rámci projektové přípravy s přesahem do realizace. Věnujeme se především technické expertíze mostů v jednotlivých stupních projektu, kdy se snažíme optimalizovat návrh jak z hlediska ekonomického, tak technického a v následné realizaci efektivně řešit případné změny.

Pořádní chlapi a pořádné mašiny patří k sobě!

Přesvěčte se na www.praceprochlapy.cz

Mgr. Tereza Prudká

REFERENT VEŘEJNÝ SPRÁVY - PRÁVNÍK

V ŘSD pracuji jako právník Závodu Praha a náplní mé práce je například revize smluvních dokumentů. Hodně pracujeme se smluvními podmínkami FIDIC, se kterými se v jiných oblastech práva tolik nesetkáte. Pro mě osobně je právě tohle přidaná hodnota mé práce. Dále je to vedení různých soudních sporů, vyvlastnění, právní podpora pro všechny útvary v úzké koordinaci s techniky, se kterými jsme společně schopni daný právní problém vyřešit.

Ing. Radim Vaněk

VEDOUCÍ STŘEDISKA MOSTNÍCH PROVIZÓRIÍ

Uskladnění, repase a stavba provizorních mostů, to je jedna z hlavních činností střediska mostních provozorií. Současně disponujeme unikátní technikou, která nám slouží k prohlídkám klasických mostů a k jejich lehké diagnostice. Mosty je nezbytné prohlížet z hlediska bezpečnosti, důležité jsou první hlavní prohlídky i pravidelné kontroly.

Tomáš Mozdřeň

ANALYTIK INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

V rámci IT se staráme zejména o to, aby měli řidiči přehled o tom, co se na dálnicích děje. Jedná se např. o obsluhu digitálních informačních tabulí o uzavírkách, kolonách atd. A samozřejmě musíme být informováni o situaci na dálnicích i my. Provoz po celé ČR můžeme sledovat a prostřednictvím více jak 1000 kamer. Zajímají Vás podrobnosti?