Časté dotazy

Na našich kariérních stránkách ZDE, vyberte Vámi zvolenou pozici a dejte „odpovědět“, pokud jste žádnou vhodnou pozici pro Vás nenašli, přiložte Vaše Cv, případně motivační dopis a zvolte „odeslat“.

Pokud byste rád/a pracoval/a jako dělník dálniční údržby doporučujeme odpovědět přes webovou stránku  https://www.praceprochlapy.cz

Naše pracovní příležitosti jsou inzerovány také na náborových portálech Jobs, Dobrá práce, síti Facebook, Instagram, LinkedIn či jiných relevantních kanálech, které můžete rovněž využít pro Vaši odpověď na konkrétní pracovní pozici.

Když odpovíte na určitou pozici, měli byste dostat automatickou zprávou potvrzující e-mail. Pokud se tak nestane, napište dotaz na prace@rsd.cz
Vzhledem k velikosti organizace a rozsahu pozic, je v ŘSD ČR velké množství příležitostí ke kariérnímu růstu. Směr, kterým se bude Vaše kariéra ubírat, závisí na Vašem potenciálu, dovednostech, ambicích, pracovním nasazení. 
Obvykle do 1 týdne od prvního kontaktu, forma pohovoru je převážně ústní případně online. Pohovor trvá přibližně 0,5 - 1 hodinu.
Náplň práce i místo výkonu práce jsou uvedeny ve znění inzerátu. Jakékoli další informace Vám budou poskytnuty, budete-li pozváni k pohovoru, během výběrového řízení.

Volné pozice na našich kariérních stránkách pravidelně aktualizujeme a našim uchazečům se snažíme poskytovat zpětnou vazbu. Pokud jste od nás neobdrželi žádnou zpětnou vazbu během 1 měsíce, zpravidla to znamená, že výběrové řízení je uzavřeno či zrušeno. 

Uchazeči, kteří se účastnili pohovoru, mohou obvykle očekávat zpětnou vazbu po telefonu, případně e-mailem.

Zcela stačí Váš strukturovaný životopis v češtině, s popisem praxe a vzdělání, případně motivační dopis. Doporučujeme uvést počet let praxe u jednotlivých zaměstnavatelů, stručnou náplň Vaší dosavadní práce. 

Pokud bychom potřebovali další dokumenty, tak si je od Vás vyžádáme.

Pokud se Vám nepodaří přiložit životopis, pošlete ho s názvem pozice na prace(zavináč)rsd.cz
Změňte velikost Vašich dokumentů a zkuste to znovu. Obvykle pomáhá převést soubory z Wordu formátu PDF nebo obrázky na formát JPG, případně převeďte do formátu ZIP.
Ano, můžete. Posoudíme Vaše možnosti vzhledem ke stávajícím volným pozicím a rozhodneme se, zda ji posuneme dále do výběrového řízení.
Zpravidla do 1 měsíce byste měli mít od nás zpětnou vazbu, nicméně mohou nastat i situace, kdy výběrové řízení trvá delší dobu.
Ano, můžete požádat o libovolný počet volných pozic, které odpovídají Vašim zkušenostem, znalostem a profesními ambicemi.

Zajímá Vás, jak vybíráme nové kolegy?

CESTA VÝBĚROVÝM ŘÍZENÍM V ŘSD ČR

1.

Reakce na inzerát, zaslání CV

2.

Posouzení ŘSD

3.

Pohovor 1. kolo

6.

Gratulujeme! Vítejte v týmu ŘSD

5.

Vytvoření pracovní nabídky

4.

Pohovor 2.kolo